All our topics

All posts tagged with "community"

Iza nas je prvi Osijek Mini Maker Faire. Puni smo dojmova, želja i novih ideja kako učiniti sljedeći Maker Faire još boljim.

Mihael Tomić | Wednesday, May 18, 2016

Na poziv izv.prof.dr.sc. Sunčice Oberman-Peterka, Žarko Gajić, član uprave tvrtke Mono, održao je predavanje studentima 2. godine diplomskog studija …

Mihael Tomić | Friday, May 13, 2016

U sklopu drugog Design talksa organizirana je radionica "The BIG deal about small icons". Cilj je bio demonstrirati važnost kvalitetnih ikona na webu, …

Igor Plac | Thursday, Apr 14, 2016

Što je PostCSS? Koje su prednosti i nedostatci istoga? Kako primjeniti PostCSS u novim projektima na šestom Front_end Meetup Osijek objasnio je Mihael …

Mihael Tomić | Friday, Mar 18, 2016

U sklopu CodeCamp projekta udruge Osijek Software City održano je predavanje o višeslojnim arhitekturama u .NETu.

Kristijan Horvat | Friday, Nov 13, 2015

Ovogodišnji, sedmi po redu, KulenDayz ponudio je novitete iz svijeta developmenta, projekt menadžmenta, baza podataka i inih web tehnologija. Tri dana …

Mihael Tomić | Monday, Sep 7, 2015

U sklopu CodeCamp projekta udruge Osijek Software City održano je predavanje o Dependency Injection tehnologijama u praksi.

Kristijan Horvat | Thursday, Feb 26, 2015

U sklopu CodeCamp-a, 25. veljače u prostoru Coworkinga (BIOS), s početkom u 16:30 održava se predavanje o praktičnim tehnikama Dependency Injection-a.

Kristijan Horvat | Monday, Feb 23, 2015

U sklopu CodeCAMP projekta udruge Osijek Software City održano je predavanje na temu CSS preprocesora i postprocesora.

Andrej Mlinarević | Friday, Jan 23, 2015

U sklopu CodeCamp-a, 21. sječnja u prostoru Coworkinga (BIOS), s početkom u 16:30 održava se predavanje o CSS predprocesorima i postprocesorima.

Andrej Mlinarević | Tuesday, Jan 20, 2015